4 tipy, jak se opravdu zlepšit v LoL rankedech

163

Hodnocené hry byly jednou z nejoblíbenějších front v League of Legends. Liší se od normálních front tak, že vás odmění za vaše úsilí. Ať už tím, že vám předvedou zářivý zlatý odznak, který chcete předvést, nebo tím, že vám na konci sezóny předvedou ten drahocenný vítězný skin, tyto odměny jsou hráči vysoce ceněny. Z tohoto důvodu se snaží vyhrát co nejvíce hodnocených her.

Pro většinu lidí je vyhrávání her snadné, ale vylézt na vyšší úroveň se snadněji řekne, než udělá.

Proto jsme požádali o pomoc skupinu lidí, abychom vám mohli ukázat 4 tipy, které si musíte pamatovat při hraní Ranked her!

Žádné nadávky

Zatímco v pozdějších fázích hry se obvykle hovoří o nadávkách, snadno k tomu může dojít již ve fázi výběru šampionů. Trash-talking vás nikdy nikam nedostane, zvláště pokud to děláte svému vlastnímu týmu. Rozhodnutí mezi tím, zda to uděláte nebo ne, může být rozhodujícím faktorem pro vítězství vašeho týmu.

Místo toho, abyste ztráceli čas psaním nadávek v týmovém chatu, měli byste se naučit …

Komunikace

„Komunikace je klíčem k úspěchu“

I když netuším, která slavná osoba to vlastně řekla, ten citát je tak pravdivý, jak jen je.

Funkce chatu je tu z nějakého důvodu a není to za to, že byste svým členům nadávali. Pomocí tohoto chatu si předem promluvte se svým týmem a proveďte bitevní strategii, na které se všichni shodnete. Ticho může být zlaté, ale vašemu týmu to nepřinese žádnou zlatou výhodu.

Koukej se na mapu!

Celý tým s dobrým povědomím o mapě může přinutit hru ovládat celý váš tým. To účinně snižuje šanci vašeho týmu na chybějící varovný ping, nebo můžete dokonce pingat chybějící laner pro svého spoluhráče, pro případ, že by zapomněl. Můžete dokonce hrát hru, aniž byste museli vůbec pingovat!

Někdy, i když je celý váš tým stejně ostražitý jako bezpečnostní kamera, ve tmě prostě nevidí. To znamená, že je čas investovat do …

Wardy

Wardy jsou důležitou součástí herní strategie. Často se totiž stane, že umřete jen kvůli tomu, že nemáte dostatečnou vizi. Je proto dobré wardy opravdu kupovat a také naučit se, kam je dávat, jak správně využívat pink wardy a podobné mechaniky.

Používáním těchto technik se časem určitě v League of Legends zlepšíte.