5 důvodů, proč bude Wild Rift opravdu trefa do černého

25

S blížícím se vydáním Wild Rift čekají mobilní hráči MOBA se zatajeným dechem, pokud hra dosáhne úrovně úspěchu, jaké dosáhl její protějšek z PC. Vzrušení pro hru je hmatatelné a existuje dostatek důvodů, aby byla hitem a trefou do černého.

1. Jiná, ale přesto stejná hra

Wild Rift: Jinx

Mobilní hráči MOBA okamžitě poznají mapu se třemi linkami a stejně tak mechaniku farmení zlata. Wild Rift však nabízí herní mechaniky, jako je last-hitting, zakrývající mlha a warding, přičemž tyto mechaniky se výrazně liší od jiných mobilních MOBA her na současném trhu, což umožňuje novou herní zkušenost na mobilních zařízeních

2. Wild Rift přichází od nejlepšího tvůrce MOBA hry

Wild Rift nebude přímou součástí PC League of Legends, ale od svého PC protějšku získává téměř veškerou mechaniku, hratelnost a strategii. Hráči z verze pro PC se mohou okamžitě přizpůsobit hře svých oblíbených šampionů v mobilní verzi, zatímco noví hráči se mohou hru a šampiony rychle naučit.

3. Slibná esport scéna

Turnaj v LoL

Pokud existuje jedna věc, ve které jsou Riot Games dobré, propaguje jejich esportovní scénu. Můžete se vsadit, že týmy z celého světa se začnou formovat v okamžiku, kdy bude oficiálně vydán Wild Rift a bude oznámena scéna esportu.

4. Balancované aktualizace

Balanční změny

Riot je také známý svými pravidelnými aktualizacemi patchů, které hře přinášejí téměř dokonalou rovnováhu. To by mělo umožnit složitější, ale velmi zábavnou a vyváženou hru jak pro nováčky, tak pro hardcore hráče.

5. Žádné pay to win

Pokud jde o mobilní hry, je zde vždy velká možnost, že půjde o pay-to-win titul. U Wild Rift je velmi nepravděpodobné, že se vydá touto cestou, pokud nebude Riot chtít, aby se hra v podstatě zhroutila. To dokazuje, že Riot chce, aby hra byla spravedlivá pro všechny, a aby si ji všichni mohli užít a ne profitovat z vložených peněz.

Samotný test Alpha prokázal, že se Wild Rift se svými tisíci testery alfa určitě stane obrovským úspěchem. Výše uvedené důvody by však měly odlišit Wild Rift od zbytku mobilních her MOBA, což mu umožňuje být jednou z nejlepších her v mobilním průmyslu.