Apple One je nyní k dispozici a slučuje služby Apple do jednoho předplatného

10

Apple One, balíček kombinující služby jako Apple Music, Apple TV Plus a Apple Arcade do jednoho měsíčního předplatného, ​​je nyní k dispozici. Balíček byl poprvé oznámen na akci minulý měsíc, než Apple včera potvrdil datum vydání. Aktuálně si můžete balíček předplatit prostřednictvím App Store pro iOS. Otevřete obchod, přejděte na stránku účtu klepnutím na ikonu profilu vpravo nahoře, klepněte na předplatné a měla by se zobrazit možnost přihlásit se k odběru Apple One. Na samotném webu společnosti Apple je však balíček aktuálně uveden jako „Coming this fall.“

Při spuštění jsou k dispozici tři různé úrovně, jejichž cena se pohybuje od individuální úrovně 14,95 USD až po plány Premier 29,99 USD. S tarifem Individual získáte Apple Music, Apple TV Plus, Apple Arcade a 50 GB úložiště iCloud. Zvýšení rodinného tarifu 19,95 $ mezitím zvyšuje úložiště iCloud na 200 GB a přidává rodinné předplatné Apple Music. A konečně plán 29,95 $ Premier zvyšuje úložiště iCloud na 2TB a přidává předplatné Apple News Plus a připravované služby Apple Fitness Plus.

Ačkoli Fitness Plus není k dispozici spolu s uvedením Apple One, tato služba bude nakonec k dispozici s plánem Premier po jeho spuštění později v tomto čtvrtletí. V opačném případě bude k dispozici jako samostatné předplatné za 9,99 $ měsíčně.

Ve srovnání s individuálním předplacením každé služby vám individuální tarif ušetří 6 $ měsíčně, rodinný tarif 8 $ a Premier plán 25 $. To samozřejmě platí pouze v případě, že jste si předplatili všechny zahrnuté služby, takže pro většinu lidí budou úspory pravděpodobně komplikovanější.

Kromě registrace prostřednictvím App Store můžete k Apple One aktuálně přistupovat také prostřednictvím aplikace Nastavení. Otevřete aplikaci, klepněte na své jméno v horní části nabídky, stiskněte „Odběry“ a měla by se zobrazit možnost registrace. Apple uvádí, že jeho individuální a rodinné plány budou k dispozici ve více než 100 zemích a regionech, ale jeho úroveň Premier bude omezena na USA, Velkou Británii, Austrálii a Kanadu, protože to jsou jediné země, kde je Apple News Plus aktuálně k dispozici.