Best Buy vám do roku 2021 nedovolí koupit v obchodech PS5 nebo Xbox Series X

3

Pokud jste tak ještě neučinili v přípravě na PlayStation 5 a Xbox Series X / S, je čas odhodit stranou to, co jste od uvedení nové konzoly očekávali. Tenhle se bude cítit jinak. Společnost Sony dnes potvrdila, že její maloobchodní partneři budou přijímat online objednávky až poté, co se konzole začne prodávat příští týden 12. listopadu, a společnost Best Buy nyní tvrdí, že nebude k dispozici žádná z konzolí nové generace pro procházení zákazníkům po celou dobu prázdnin. Je to nákup online nebo nic.

“I když naše obchody nebudou mít zařízení k nákupu v den spuštění nebo během prázdnin, dávejte pozor na BestBuy.com, kde si je bude možné zakoupit, jakmile je budeme mít k dispozici,” napsala Katie Huggins z Best Buy. v příspěvku na blogu. “To znamená, že není nutné tábořit v místním obchodě, stačí se podívat zpět na BestBuy.com, aniž byste opustili domov!” Společnost Sony také silně odrazuje nedočkavé hráče, aby se seřadili mimo obchody, protože úsilí by bylo zcela zbytečné – a mohlo by představovat zvýšené riziko COVID-19 uprostřed probíhající pandemie.

Best Buy jasně ukazuje, že zákazníci si budou moci absolutně objednat PS5, Xbox Series X nebo Xbox Series S buď online, nebo pomocí mobilní aplikace Best Buy pro vyzvednutí v obchodě (nebo bezkontaktní službu curbside) v místním obchodě. Ale nebudete moci vstoupit do svého Best Buy a vyzkoušet si to na jedné z konzolí nejdříve do roku 2021.

Obchody Best Buy se otevírají v 9:00 místního času pro spuštění konzoly a zákazníci, kteří si předobjednali, si mohli v některých oblastech rezervovat speciální termíny vyzvednutí již v 6:00, aby se vyhnuli davům.