Call of Duty: Black Ops Cold War potřebuje na PC až 250 GB prostoru

62

Activision odhalil úplné specifikace PC pro Call of Duty: Black Ops Cold War a požadavky na úložiště jsou statné. Pokud plánujete hrát hru ve 4K s povoleným ultra nastavením a sledováním paprsků, budete muset uvolnit 250 GB prostoru. To je horní konec specifikací, ale cokoli jiného stále vyžaduje 175 GB prostoru. To je spousta úložného prostoru a pro některé může trvat až 250 GB SSD nebo se k němu velmi přiblížit.

Naštěstí, pokud plánujete hrát pouze režim pro více hráčů, pak požadavek na prostor klesne na pouhých 50 GB.

Kromě požadavků na úložiště Activision také doporučuje nejnovější grafickou kartu Nvidia RTX 3080 pro nastavení 4K ultra a sledování paprsků nebo RTX 3070 pro sledování paprsků obecně. Doporučené specifikace pro celou hru zahrnují GTX 970 nebo ekvivalent, Intel Core i5-2500K nebo ekvivalent a 12 GB RAM. Minimálně pro režim pro více hráčů budete potřebovat GTX 670, 8 GB RAM a Intel Core i3-4340.

Activision neprozradil, jak velký bude Call of Duty: Black Ops Cold War na stávajících konzolách nebo dokonce na novějších konzolách, jako jsou Xbox Series X a PS5. Je nepravděpodobné, že na konzolách zaberou 250 GB místa, ale vzhledem ke stávajícím požadavkům na úložiště pro Call Of Duty: Modern Warfare nevypadají tyto specifikace PC nijak povzbudivě.

Call Of Duty: Modern Warfare byl kritizován za své vysoké požadavky na úložiště a nedávný patch snížil hru z více než 220 GB na méně než 170 GB. Doufejme, že někdy v budoucnu dosáhneme podobných redukcí pro Call of Duty: Black Ops Cold War. Nejnovější část Call of Duty bude spuštěna 13. listopadu.