Cloudová herní služba společnosti Amazon, Luna, je nyní v brzkém přístupu

7

Cloudová herní služba Amazon, Luna, dnes vstupuje do předčasného přístupu, oznámila společnost. Malý počet zákazníků se sídlem v USA obdrží pozvánky k otestování služby a dokonce k zakoupení herního ovladače Amazonu, pokud se tak rozhodnou (ačkoli hraní na Luně není nutné).

Díky včasnému přístupu budou mít hráči přístup k Luně, která je k dispozici ve Fire TV, Mac, PC a ve webových aplikacích pro iOS. Verze pro Android se očekává brzy. Předčasný přístup vyžaduje předplatné herního kanálu Luna Plus, který je dodáván s 50 hrami za 5,99 $ měsíčně. Očekává se také spuštění kanálu specifického pro Ubisoft. Nebudete muset kupovat jednotlivé tituly (Amazon nenabízí plné nákupy her) a hráči s předčasným přístupem získají sedm dní Luna Plus zdarma. Ale poté vám Amazon začne účtovat měsíční předplatné.

Amazon oznámil Lunu v září, ačkoli se o této službě říká od loňského roku. Společnost bude v následujících měsících nadále přidávat další hráče. “Právě začínáme a potřebujeme streamery a hráče všeho druhu – základní, příležitostné i první hráče – abychom poskytli zpětnou vazbu,” napsal viceprezident společnosti Amazon Entertainment Devices and Services Marc Whitten. “Chceme slyšet, co se zákazníkům líbí, co se jim nelíbí a co chtějí, aby nás stavěli.” Pokud děláme něco skvělého, řekněte nám to. Pokud nám chybí lišta, chceme to vědět také. Nemůžeme se dočkat, až uslyšíme, co si myslíte. “