Co hrát na telefonu předtím, než vyjde LoL: Wild Rift?

116

Čas při čekání utíka velmi pomalu. Nyní velká část League of Legends komunity netrpělivě čeká na vydání League of Legends: Wild Rift, tedy mobilní verzi této oblíbené PC hry. Dle oficiálních informací má vyjít v roce 2020, to znamená, že čekání se velmi krátí a je možná již jen otázkou týdnů, než si ji budeme moci zahrát.

Nyní probíhá uzavřená beta verze v asijských regionech. Co ale prozatím hrát u nás, v Evropě, než bude Wild Rift vydán i zde?

Mobile Legends

Mobile Legends je jedna z doslovných kopií PC hry League of Legends. V této hře najdete mnoho podobných mechanik jako je v LoL. Pokud se opravdu nudíte a máte k dispozici jen mobil, pak si určitě můžete tuto hru vyzkoušet.

Musíme vás ale varovat. Je zde hodně kompromisů a hra určitě není tak dobrá, jak by mohla být. Není zde například znám pojem jako wardy a farmení nebo jungle zde není důležitá. Hra má ale obrovskou komunitu.

Arena of Valor

Tato hra je další kopií počítačového LoL. Některé věci se zde mohou zdát více doladěné než ve hře Mobile Legends. Je tu podobný způsob monetizace hry jako na PC a proto působí lépe. Ovšem v této hře má postava pouze 3 schopnosti.

Obě hry mají různé nevýhody a je tak na vás, kterou hru si vyberete. Obě určitě stojí za vyzkoušení. Postavy v těchto hrách ovšem nejsou tak doladěné jako v LoL a to vám občas bude chybět. Budete se také muset naučit, co dané postavy dělají, což určitě zabere nějaký čas.