Control dnes přichází na Nintendo Switch, ale můžete jej streamovat pouze z cloudu

6

Kriticky uznávaný nadpřirozený thriller společnosti Remedy Entertainment, Control, přichází na Switch, oznámila Nintendo během prezentace Mini Direct. Control Ultimate Edition – cloudová verze je dnes k dispozici.

Abyste mohli hru hrát, budete potřebovat účet Nintendo pro přístup ke cloudové službě a „trvalé vysokorychlostní připojení k internetu, abyste mohli hru hrát.“ (Zahrnuje podobnou technologii jako Stadia a Luna, ale cloudovou hru Control bude zpracovávat Ubitus.) Jakékoli přerušení připojení způsobí jeho odpojení během několika minut. Aby bylo možné hru koupit, budou hráči muset po dobu pěti minut používat spouštěcí aplikaci, která otestuje, zda jejich připojení zvládne její požadavky. Bude také vyžadovat nákup Access Pass v ceně 39,99 USD.

Společnost Control, která byla vydána v loňském roce, spojuje sebevědomé vyprávění s akční hratelností a bizarní, znepokojivou atmosférou. Ve hře hraje Jesse, nová šéfka Federálního úřadu pro kontrolu, která vyšetřuje ústředí FBC a brání ji před realitou ohýbajícím Hissem. Control Ultimate Edition obsahuje dříve vydané rozšíření The Foundation a AWE.

Ovládání je již k dispozici na PC, PlayStation 4 a Xbox One.