Cyberpunk 2077 je opět odložen na 10. prosince

4

Cyberpunk 2077 se opět odkládá, tentokrát do 10. prosince. Vývojář CD Projekt Red říká, že stále pracuje na opravném dnu hry, který byl dříve vydán 19. listopadu. Zpoždění přisuzuje částečně jeho multiplatformnímu vydání – které bude spuštěno ve dvou generacích hardwaru konzoly, PC a Google Stadia.

“Největší výzvou pro nás právě teď je dodávat hru na současnou generaci, příští generaci a PC současně, což vyžaduje, abychom připravili a otestovali devět jejích verzí,” uvedla společnost ve tweetu. “Musíme se ujistit, že vše funguje dobře a každá verze běží hladce.” Jsme si vědomi, že by se mohlo zdát nereálné, když někdo říká, že 21 dní může v takové masivní a složité hře něco změnit, ale je to tak. “

Cyberpunk 2077 oficiálně získal zlato (tj. Uzamkl vydanou verzi hry) počátkem října a vývojáři prostřednictvím Twitteru slíbili, že „se již žádné zpoždění neděje“. Vydávací verze je stále dokončena, ale CD Projekt Red vyvíjí další aktualizace pro den vydání hry. “Toto je časové období, které jsme podpočítali,” říká tweet – i po neočekávaném období krize, kdy vývojáři pracují přesčas.

Cyberpunk 2077 je jednou z nejočekávanějších her roku 2020. S posledním zpožděním to ale na konci letošního roku bude jen škrtit.