Epic vám dá kredit 10 $ na hraní Rocket League zdarma

47

Rocket League se dnes hraje zdarma a Epic vám dá 10 $ na útratu v obchodě Epic Games, pokud tam uplatníte bezplatnou hru. Dohodu můžete nabít do 23. října v 11:00 ET. Platnost kupónu vyprší 1. listopadu v 15:00 východního času.

Společnost neřekla, proč dělá tuto propagaci, ale pravděpodobně se snaží odtrhnout hráče PC od Steam a přesvědčit je, aby místo toho přešli do obchodu Epic Games. Rocket League byla nyní ze Steamu odstraněna, ale stále si tam můžete zahrát svou kopii a tato verze bude i nadále dostávat „plnou podporu pro budoucí aktualizace a funkce“, jako je hraní na různých platformách.

Není to samozřejmě poprvé, co se společnost Epic Games pokusila motivovat lidi k používání této platformy k hraní počítačových her. Epic Games také každý týden rozdává alespoň jednu hru zdarma. Jedním z největších dárků byla bezplatná kopie Grand Theft Auto V a spěch tvrdit, že to způsobilo výpadek, který trval hodiny.

Společnost je také známá tím, že u některých počítačových her exkluzivně uzavírá časově omezené nabídky, které nejprve uvádí na trh Epic Games Store, například Metro Exodus a The Outer Worlds. Ten zatím nebyl vydán v digitálním obchodě společnosti Valve, kde je stále uveden jako příchod v roce 2020.