Hráči Fortnite, kteří nakupují ve hře, mohou získat dva měsíce Disney Plus zdarma

9

Vývojář Fortnite Epic Games oznámil novou propagaci, která umožňuje hráčům, kteří ve hře nakupují za skutečné peníze a jsou novými předplatiteli Disney Plus, získat až dva měsíce streamovací služby zdarma. Nabídka platí od 10. listopadu od 19:00 ET do 31. prosince pro hráče starší 18 let v Severní Americe, Evropě, Austrálii a na Novém Zélandu, kde je k dispozici Disney Plus.

Jakékoli nákupy skutečných peněz uskutečněné ve Fortnite od 6. listopadu, včetně nákupu jeho měny V-Bucks ve hře, způsobí, že uživatelé budou mít nárok na tuto nabídku. Nákupy uskutečněné pomocí V-Bucks však nejsou způsobilé. Jakmile dvouměsíční zkušební verze Disney Plus skončí, bude uživatelům účtována měsíční sazba za předplatné, pokud je nezruší.

Společnost Epic je v současné době zapletena do soudního sporu se společností Apple ohledně platebního systému Fortnite v aplikacích. Společnost Apple v srpnu odstranila hru Battle Royale ze svého App Store, protože platební systém obešel 30% poplatek Apple, což je porušení zásad App Store. Google také z obchodu Play odstranil verzi Fortnite pro Android z důvodu porušení jejích zásad ohledně plateb v aplikacích.