Jak koupit followers na Instagramu – ideální návod 2022

94
Koupit followers na Instagramu

Koupit sledující na Instagramu není složitá záležitost. Společně se pojďme podívat, kde a jak takové Instagram followers koupit. Existuje více druhů a více různých kvalit sledujících a my si ukážeme, co přesně vybrat podle našich potřeb. Každý totiž potřebuje jiný druh Instagram followers a podle toho to uděláme.

Koupit followers na Instagramu nebo Tiktoku, to je tu s námi už několik let. Služby se ale různě vyvíjí a mění. Je důležité určit si jasná fakta, co a jak vy chcete. Sháníte především číslo? Mnoho služeb totiž nabízí neaktivní followers, kteří vám nikdy nebudou lajkovat vaše příspěvky. Jsou ale levní a díky tomu jich můžete koupit vysoký počet.

Určitě mohou posloužit k tomu, aby Instagram vypadal důvěryhodněji. Zkrátka to tak funguje, nikdo nekontroluje, co má účet za sledující. Rychle se na něj podívá a pokud má třeba 1000 followers a ne pouze 50, pak působí lépe. V tomto ohledu můžou být neaktivní followers účinní.

Lze koupit aktivní sledující?

Toto téměř nelze. Lze ale koupit mnohem důvěryhodnější a kvalitní sledující. Sledující na Instagramu, co jsou aktivní na vašem profilu, si člověk musí vydřít. Nejde je prostě koupit. Ano, existují způsoby, jak si pomoci. Například si lze zaplatit reklamu na Instagram stories většiny českých MEME účtů. Cena se pohybuje od pár set do pár tisíc. Většinou je ale cena docela nízká na to, jaký dosah lze získat.

Doporučujeme psát účtům o velikosti od 30 tisíc plus. Na menších účtech se to většinou nevyplatí. Mluvím o MEME účtech, samozřejmě u zaměřených účtů jde o zcela něco jiného.

Jak to tedy shrnout? Dávejte si pozor, kde chcete koupit followers na instagramu. Některé stránky mohou nabízet nekvalitní sledující, co například nemají ani žádné příspěvky a profilovku, to již nevypadá dobře. Obecně by to ale nemělo znamenat žádné nebezpečí pro váš účet.