Jak mít lepší ping v League of Legends nebo CS:GO?

932

Nižší ping v League of Legends nebo CS:GO je něco, co si každý přeje. Pokud také hledáte způsoby, jak to udělat, pak je zde několik tipů a triků, jak to udělat.

League of Legends se nyní stala hrou, která má zaryté fanoušky ve stovkách tisíc, ne-li milionů po celém světě. I když milujeme každou sekundu času, který jsme na něm strávili, zábava z toho se zvrtne a tato milovaná hra se stává jízdou frustrace, pokud hráči trápí LoL ping.

Dobré i špatné na problému je, že neexistuje žádný definitivní způsob, jak snížit ping v LoL, protože musíte vyzkoušet několik věcí, abyste věděli, co funguje a co ne. A to je důvod, proč je dobré v některých případech vyzkoušet i ty nejmenší vylepšení.

Wi-Fi

Příčinou problému může být v mnoha případech Wi-Fi. Ano, je pohodlné hrát bez kabelů připojených k počítači, ale pokud chcete výkon, pak by mělo být pohodlí poslední věcí na mysli. Kromě toho je Wi-Fi relativně nestabilní a poměr ztráty paketů na takových bezdrátových zařízeních je vysoký ve srovnání s kabelovým připojením.

Zejména pokud používáte Wi-Fi, které je daleko od vašeho počítače, vaše připojení může často něco narušit. To je důvod, proč je hráčům LoL kladen velký důraz na to, aby změnili své připojení na efektivnější kabelové, aby tak předešli ztrátě paketů a pomohli zbavit se vysokého pingu v LoL.

Výkyvy v pingu

Pokud žijete sami, pak tento tip není pro vás. Pokud však nemáte to štěstí být nezávislým hardcore hráčem, víte, co máme na mysli, když mluvíme o spotřebě šířky pásma. Bez ohledu na to, pro jaký internetový balíček jste se rozhodli jít, pokud internet používají další lidé, budete čelit zvýšenému pingu League of Legends.

Funguje to tak, že se vaše šířka pásma dělí počtem lidí, kteří aktuálně používají internet. A pokud někdo má nějaké streamování, budete mít štěstí, že alespoň přistane kouzlo. Pokud však máte technické znalosti, doporučujeme vám přidělit počítači maximální šířku pásma, aby vaše hra nemusela trpět, i když internet používá i někdo jiný. V opačném případě se můžete jen ujistit, že vám nikdo nedělá problémy s šířkou pásma, když jste se konečně rozhodli hrát několik her.

Nastavení Firewallu

Brána firewall vašeho počítače, stejně jako antivirový program, který může být v počítači nainstalován, neustále kontroluje datové pakety odesílané nebo přijímané z počítače. Z tohoto důvodu se mohou některé pakety blokovat a v důsledku toho se můžete potýkat se zvýšeným pingem LoL. Abyste se před tímto problémem zachránili, přidejte si do brány firewall systému Windows League of Legends. Můžete to udělat také v pokročilém nastavení, jak je znázorněno na obrázku níže.

Aktualizace v pozadí

Pokud chcete snížit ping League of Legends, mělo by být pokaždé vaší první prioritou zavření všech aktualizací a stahování na pozadí. Jednoduše otevřete správce úloh a zbavte se všech aplikací na pozadí, o kterých si myslíte, že by mohly spěchat na vaši šířku pásma, pomocí automatického stahování a aktualizací.