Jak na telefonu nastavit Fortnite tak, aby běžel co nejlépe?

876

Fortnite Mobile je mobilní verze nejpopulárnější battle royale hry Fortnite spuštěné společností Epic Games. Tato hra zaujala horní příčky veškerých mobilních her. K hraní této hry bohužel potřebujete velmi dobrý telefon. Takže pro ty hráče, jejichž hra Fortnite zaostává, jsme připravili průvodce nastavením grafiky výkonu pro Fortnite Mobile.

Pro Low-End zařízení:

Nastavení fortnite

Kvalita: Nízká nebo střední

Je to nejlepší volba pro ty, kteří mají zařízení nižší třídy. Fortnite je v zásadě velmi graficky náročná hra. Nízká a střední nastavení jsou jediným způsobem, jak získat herní zážitek bez FPS dropů.

Nastavení snímků: 30 FPS

Vyšší FPS vedou k plynulejšímu hraní, ale vaše zařízení to pravděpodobně nezvládne. Mobilní displeje pro telefony jsou většinou obrazovky 60 Hz, takže 60 FPS je nejlepší, ale i 30 FPS je více než dost pro příležitostné mobilní hraní. Ne všechna zařízení ve Fortnite Mobile stejně podporují 60 FPS.

Povolení nízkého využití energie: Ne

Režim nízké spotřeby omezuje využití procesoru, což může způsobit zpoždění hry. Tím se šetří baterie, avšak za cenu výkonu. Ale moje doporučení je zakázat to pro lepší herní zážitek.

Pro zařízení s vysokým výkonem:

Kvalita: vysoká

Je to nejlepší volba pro ty, kteří mají špičková zařízení. Fortnite je v zásadě velmi graficky náročná hra. Má také mnoho vizuálních komponent. Vysoká grafika vám pomůže lépe rozpoznat nepřátele a kořist.

Snímky: 60 FPS

Vyšší FPS vede k plynulejšímu hraní. Mobilní displeje pro telefony jsou většinou obrazovky 60 Hz, takže 60 FPS je nejlepší a nejvíce doporučené nastavení. Ne všechna zařízení podporují 60FPS ve Fortnite Mobile Though. Vyšší FPS zatím není ve Fortnite k dispozici. Jděte na maximum, které vám vaše zařízení umožňuje. Jedná se o nejlepší nastavení výkonu, pokud jde o špičková zařízení, jako je Asus Rog nebo Black Shark.

Režim nízké spotřeby: Ne

Režim nízké spotřeby omezuje využití procesoru, což může způsobit zpoždění hry. Tím se šetří baterie, avšak za cenu výkonu. Ale moje doporučení je zakázat to pro lepší herní zážitek.

Doufám, že tento průvodce nastavením grafiky pro Fortnite Mobile byl pro vás informativní. A děkuji vám za přečtení. Sdílejte tuto příručku s ostatními hráči.