Jak stáhnout League of Legends: Wild Rift do mobilu? APK a OBB soubory

195

Čekání na mobilní verzi League of Legends, Wild Rift, se chýlí ke konci. Tato hra zahájila svoji první regionální uzavřenou verzi Beta 16. září. Přístup do hry bude udělen vybraným hráčům z Filipín, Indonésie, Singapuru, Malajsie a Thajska, kteří si budou moci hru stáhnout prostřednictvím obchodu Google Play a také budou někteří zvoleni na iOS zařízení.

Počet zemí, které budou zapojeny do beta testování, se bude postupně zvyšovat. První navyšování se plánuje na začátku října. Pokud se vám zdá, že hru nemůžete nainstalovat prostřednictvím obchodu Google Play, můžete ji stáhnout přímo na Android. K přihlášení a hraní však bude stále potřeba být pozván přímo od Riotu.

Side-loading umožňuje hráčům nainstalovat si aplikaci nebo hru, kterou v obchodě Google Play nenajdou. Hry s tímto načítáním však nezaručují, že je budete moci po instalaci hrát nebo spustit.

Tato metoda stahování pro Wild Rift je užitečná pouze pro hráče, kteří si hru přesto nemohou nainstalovat prostřednictvím Obchodu Play, přestože dostali pozvánku od Riot Games. Pokud jste ještě neobdrželi pozvánku, nebudete moci hru hrát.

League of Legends Wild Rift beta APK a OBB soubory ke stažení zdarma

Stahování hry Wild Rift bude vyžadovat, abyste povolili neznámé zdroje, pokud jste si do telefonu nikdy nestáhli soubor APK, protože jej nejprve zjistí jako neznámý zdroj. Velikost souboru APK je přibližně 83 megabajtů, zatímco skutečný herní soubor se blíží k 1 GB. Před stažením některého z nich se ujistěte, že máte v zařízení dostatek úložného prostoru, abyste se později vyhnuli poškozením souborů.

1) Stáhnout APK a OBB soubory League of Legends Wild Rift

Prvním krokem je stažení souborů APK a OBB Wild Rift. Tyto soubory byly extrahovány z oficiální instalace prostřednictvím Play Store, což znamená, že po instalaci nebude rozdíl mezi verzí Obchodu Play a touto verzí. Obchod Play automaticky rozpozná hru jako nainstalovanou a dokonce vás vyzve k aktualizaci, pokud se Riot rozhodne některou zaslat.

2) Klikněte na APK soubor k instalaci

Pokud jste již nainstalovali nějaké soubory APK, zbytek by měl odtud zpracovat vaše zařízení. U nováčků však budete muset povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Přejděte do nastavení a najděte položku bezpečnost / soukromí. Měla by se zobrazit možnost „Nainstalovat aplikace z neznámých zdrojů“ a proces by měl proběhnout hladce po povolení.

3) Umístěte OBB soubor na správné místo

Instalace APK je pouze polovinou procesu. Logo hry by se mělo objevit na vaší hlavní obrazovce, ale nespustí se, pokud soubor OBB neumístíte na správné místo.

Najděte soubor OBB ze svých stažených souborů a přesuňte jej na „Android> OBB> com.riotgames.league.wildrift.“ Ujistěte se, že soubor nekopírujete a nevložíte, protože ho přesunete, protože vytvoří duplikát souboru OBB, což vám odebere další 1 GB z vašeho systémového úložiště.

4) Užijte si hru nebo čekejte na pozvánku

League of Legends: Wild Rift by nyní mělo být nainstalováno na vašem zařízení a můžete pokračovat a odstranit soubor APK, který jste použili k instalaci hry. Nezapomeňte, že hru nebudete moci hrát, dokud nebudete pozváni do beta verze. Hráči s přístupem Beta by měli mít možnost hrát hru po procesu instalace.

Co si vy myslíte o mobilní verzi hry League of Legends? Je zde na místě její úspěch na poli mobilních zařízení? Beta verze probíhá v těchto státech z toho důvodu, že je zde mnoho hráčů, kteří používají pouze mobil na hraní her. Evropa a NA přijde na řadu poté. Můžeme se ovšem těšit na to, že beta již bude lepší, vyladěnější, jelikož již bude nějakou dobu testována.

Je to již druhá testovací fáze, jedna probíhala v také v těchto regionech, ovšem pozváno bylo mnohem méně lidí, než nyní. Teď se jedná o téměř finální verzi, která brzy půjde do otevřené bety. Je zajímavé celou situaci sledovat a Wild Rift bude pravděpodobně hra číslo jedna na mnoha trzích.