Jak zničit Collector Cases ve sbírce ve Fortnite kapitole 2, season 4

49

Čtvrtý týden druhé kapitoly Fortnite, čtvrtá sezóna právě odstartovala, a pro hráče byla vydána nová sada výzev k vyrovnání úrovně jejich Battle Passů. Battle Pass této sezóny je nabitý hrdiny a darebáky Marvel, což ještě více zvyšuje poptávku po týdenních úkolech.

Všechny postavy Marvel jsou k dispozici prostřednictvím odemykání Battle Pass a pro každou z nich budete také muset splnit questy Awakening, abyste odemkli své schopnosti spolu s další kosmetikou. Tyto úlohy probuzení jsou uzamčeny také za úrovně Battle Pass, takže pokud nechcete utrácet více za úrovně, budete muset projít všemi týdenními úkoly. Jedna z výzev tohoto týdne vyžaduje, aby hráči zničili tři sběratelské případy ve sbírce.

Tyto případy patří Sběrateli, antihrdinskému superdarebákovi z Guardians of the Galaxy. Sběratel nedávno narazil do mapy a jeho případy byly v důsledku toho odhaleny.

Jak zničit Collector Case?

Ačkoli úkol zní dostatečně jednoduše, protože ničení věcí ve Fortnite je jedním z nejpřímějších úkolů ve hře, hledání kolekce může být náročné, protože mezník byl do hry právě představen.

Sbírka se nachází na jihovýchod od Retail Row. Samotný Retail Row se nachází poblíž Dirty Docks, oblíbeného místa přistání. Orientační bod, který sledujete, je vtesnán do zasněžených hor, které jsou blízko Retail Row. Jakmile se přiblížíte, měli byste mít na orientační bod jasnější pohled, protože je znatelně plechovější než vyznačená místa na mapě.

Jakmile přilepíte přistání, podívejte se na případy sběratelů, které jsou rozptýleny kolem orientačního bodu. Budete je muset zničit buď krumpáčem, nebo zbraní. Zničení celkem tří sběratelských případů vás odmění 25 000 XP a po dokončení úkolu by se mělo objevit vyskakovací upozornění na levé straně obrazovky.

Vzhledem k tomu, že během prvního týdne této výzvy bude konkurence vysoká, doporučujeme ji dokončit v herním režimu Team Rumble. Hráči v herním režimu bývají přátelští, protože většina lobby má tendenci usilovat o co nejrychlejší splnění úkolů. Vezměte si pro každý případ zbraň a držte prsty na svých sestavovacích knoflících, abyste čelili každému, kdo se vás pokusí překonat.

Jak najít drony Gatherer ve Fortnite kapitole 2, sezóně 4

Se zavedením nejnovější opravy Fortnite minulý týden Epic Games přitáhlo pozornost k POI Stark Industries. Ale jedním z méně mluvených doplňků do hry byly drony, které najdete po mapě.

Galactus, který se vynořuje z červených paprsků světla, které se náhodně objeví na mapě, uvolňuje obří drony „Gorger“ na mapu Fortnite každou hru. A z těchto dronů jsou vydány menší spawny, které se nazývají „Drones Gatherer“.

Jak by se dalo očekávat, tyto drony se potulovaly po propuštění Gorgerem při hledání volné kořisti ležící po mapě. Po vyzvednutí kořisti se vrátí do Gorgeru, aby mu tuto kořist dali.

Když je Gatherers zabit, slouží hráči několika účelům. Vyhodili kořist, která byla sebrána, a po určitou dobu se sami změnili na kořistní zbraň. Pokud však plánujete použít jednu jako zbraň, měla by být rychle sejmuta. Po deaktivaci explodují po krátkém časovém okně.

Jako zbraň lze tyto sběrače použít stejně jako jakoukoli jinou poloautomatickou zbraň Fortnite. Mohou však také nabíjet větší a silnější výstřel.

S blížícím se čtvrtým obdobím sezóny se Gorgers stanou hotspotem pro hráče, kteří chtějí dokončit své týdenní výzvy.

Nalezení tohoto červeného paprsku z nebe pomůže hráčům dostat se ke Gatherers, kteří splňují dvě týdenní výzvy. Jednou výzvou je zničit 20 sběračů, zatímco druhou je způsobit poškození 10 000 deaktivovaným sběračem. Tyto výzvy odměňují 25 000, respektive 50 000 XP.

Nezdá se, že by pro Gorgery existovala nějaká stanoviště. Jejich nalezení bude částečně náhodné, ale také se spoléhá na to, že hráči budou při pohledu na oblohu sledovat jakýkoli červený paprsek světla.

Jakmile Gorger najdete, je důležité ho okamžitě nezabít. Gorger může plodit sběrače, a pokud některý uvolní, než ho najdete, mohou se tyto drony vrátit nebo být poblíž. Neváhejte využívat nových herních mechanik po aktualizaci fortnitu. Určitě vám pomohou s vaším herním výkonem.