Jakou vybrat herní myš v roce 2020? Výběr nejlepších

27

Nejlepší herní myš vám poskytne výhodu, kterou potřebujete, abyste dosáhli vítězství v rychlých hrách, jako jsou Valorant, Fortnite nebo Apex Legends. Stejně jako oblečení existuje i herní myš pro každou příležitost a všechny jsme vyzkoušeli, abychom pro vás našli to nejlepší. Přemýšlejte o tom tak, že jsme vaši testovači. Každopádně existuje spousta možností, ze kterých si můžete vybrat – téměř jedna pro každý žánr – a testovali jsme celé spektrum herních myší, abychom pro vás vybrali tu nejlepší.

Proč si vybrat herní myš nad průměrnou optickou myší? Za prvé, senzory na herní myši jsou navrženy tak, aby byly citlivější a přesnější, s malým nebo žádným vyhlazováním nebo zrychlením, aby nezkazily vaše míření. Jsou navrženy tak, aby měly přístupnější programovatelná tlačítka než tradiční myš, takže nebudete muset tápat s klávesnicí.

Pokud chcete být nejlepší, vaše ruce si zaslouží nejlepší herní myš spolu s nejlepší herní klávesnicí, takže opravdu potřebujete najít myš, která je pohodlná. Existuje nespočet velikostí, tvarů a hmotností, takže si najděte ten, který vám nejlépe vyhovuje. Existuje také spousta oboustranných herních myší, stejně jako herní myši pro leváky, pokud je váš styl spíše praštěný postoj.

V posledních několika letech většina herních myší přijala velmi vysoké snímače DPI (nebo přesněji CPI), takže i myš s nízkým rozpočtem bude pravděpodobně fungovat dobře. Většina z těchto senzorů je schopna dosáhnout extrémně vysokého počtu DPI až 20 000 DPI, ale ve skutečnosti budete hrát s mnohem nižší citlivostí – obvykle pod 2 000 DPI. Obecným konsensem není příliš se starat o toto číslo. Místo toho se soustřeďte na nalezení myši s ideálním tvarem a hmotností, která bude samozřejmě odpovídat vašemu stylovému nastavení.

Profesionální hráči obecně doporučují lehčí a přímočařejší myši s několika tlačítky, které vám budou překážet. Lehčí myši neunavují vaše zápěstí a lze snadno klouzat po podložce pod myš vysokou rychlostí. Cokoli pod 100 gramů je často ideální pro vámi vybranou myš. Někdo ovšem preferuje těžkou myš. Takže i pro ně máme několik doporučení.

Herní myš Razer deathhadder V2

Razer Deathadder má všestranný fantastický tvar pro všechny druhy úchopů a velikostí rukou a strávil jsem stovky hodin hraním her, používáním Photoshopu a procházením internetu. Přes roky iterací se Razer nikdy nepopletl s tvarem Deathadder. Není důvod.

Deathadder V2 používá optický snímač Razer Focus + s rozlišením 20 000 DPI, a přestože velká čísla nemusí nutně odpovídat kvalitě, tady ano. Nejnovější technologie Razeru přináší bezchybné sledování, i když pohybujete myší tak rychle, jak je to jen možné.

Pro většinu her a hráčů je Deathadder V2 fantastickou myší. Jeho design je jednoduchý, neobsahuje žádné výstřelky. Na pravé straně obsahuje 2 tlačítka na palec. Mám také vynikající optický senzor myši, který bude fungovat na tvrdých i látkových podložkách, a má dokonalý tvar těla pro váš úchop.

Logitech G203 Lightsync – ideální myš pro hráče

Dnes existuje spousta cenově dostupných herních myší, které stojí za vaše peníze, ale jen některým můžete věřit tolik jako Logitech G203 Lightsync. Je to všestranný umělec, který poskytuje stabilní a konzistentní výkon v elegantním balíčku. Senzor Logitech uvnitř je ohodnocen až 8 000 DPI, pokud máte zájem, a má citlivé přepínače, které zajišťují plynulý provoz.

Možná si všimnete, že je to podobné jako G203 Prodigy, který před ním zabíral toto místo na trhu. Je téměř totožný ve všech směrech. Jediným významným rozdílem mezi nimi je zahrnutí třízónového RGB osvětlení do Lightsync, na rozdíl od jednozónového osvětlení na Prodigy. Není to obrovská změna, ale ta, která vypadá lahůdkově a teoreticky nestojí nic navíc. Pokud na G203 Prodigy můžete získat výhodnou nabídku, důrazně doporučujeme, abyste se na ni přesunuli do vyprodání zásob.

Corsair Ironclaw RGB – myš pro hráče s velkýma rukama

Ironclaw je nejlepší myš, kterou jsme testovali pro hráče s většími rukama. Zatímco jeho design zahrnuje podivnou směs materiálů, od hladkého matného plastu na knoflících přes diamantový potisk, přilnavé gumové strany až po jedinečnou zvlněnou gumu na rolovacím kolečku, každý plní svou funkci skvěle.

Místo jediného soudržného materiálu si společnost Corsair vybrala jeden, který vyhovuje každému panelu individuálně, což přispívá k vynikajícímu celkovému přizpůsobení myši, díky čemuž se bude po podložce pod myš cítit opravdu útulně. Je klenutý a zakřivený, aby dokonale zapadl do dlaně pravorukých hráčů, a je jednou z nejlépe cítících myší, jaké jsem kdy uchopil.

Cítí se trochu vážně, zejména pro bezdrátovou myš, která nevyžaduje samostatnou baterii, a bohužel nenabízí přizpůsobitelné hmotnosti. I když to znamená, že Ironclaw se cítí jen o chlup těžkopádnější než jiné, lehčí drátové myši, díky němu se myš cítí ještě významnější a podstatnější.

Herní myš je důležitou součástí každého hráče a na trhu je jich na výběr nespočet. Na hry vám nebude stačit obyčejná myš. Proto jsme pro vás udělali výběr těch nejlepších, aby to pro vás bylo jednodušší.