Minecraft je nyní k dispozici pro PlayStation VR jako bezplatná aktualizace

56

Aktualizace PlayStation VR od Minecraftu je nyní k dispozici ke stažení. Vývojář Mojang Studios oznámil aktualizaci na začátku tohoto měsíce, ale dosud neřekl, kdy bude hratelná. Pokud vlastníte Minecraft na PlayStation, aktualizace je zcela zdarma.

Aktualizace dělá přesně to, co říká na plechovce, díky čemuž je Minecraft hratelný na platformě Sony PlayStation VR. Není to poprvé, co Minecraft přišel do virtuální reality, ale je to vítaný přírůstek do seznamu vzhledem k velikosti instalační základny PlayStation VR. Ke hraní budete samozřejmě potřebovat náhlavní soupravu PlayStation VR a konzolu.

Jak řekl Mojang začátkem tohoto měsíce, ve hře pro virtuální realitu nejsou nad rámec některých vylepšení základního rozhraní žádné změny. Všechno ostatní zůstává úplně stejné, hráči se pomocí ovladače PS4 pohybují ve virtuálním světě.

Tato hra je „stoprocentně stejná hra Minecraft, kterou můžete hrát každý den, každý týden, každý měsíc, každý rok … na PlayStation 4,“ řekl Mojang. “Nic nebylo odstraněno.” 100 procent zdravého a čistého plnotučného Minecraftu. “

Rychlé video hry v akci bylo sdíleno na sociálních médiích týmem PlayStation společnosti Sony a vypadá to docela kouzelně. Minecraft byl vždy fantastický titul, ve kterém jste se prostě ztratili, a ponoření do virtuální reality by to mohlo ještě prohloubit.