Jak vybrat herní klávesnice v roce 2020? Výběr nejlepších

82

Herní klávesnice je součástí správného hráče. Pro loosery je nejlepší herní klávesnicí jakákoli retro, špinavě béžová deska dodávaná s jejich prvním PC před deseti lety. Ale pro ty, kteří vědí, že nejlepší herní klávesnice může zlepšit nebo zhoršit váš zážitek z PC her, pak je tento článek pro vás to pravé při výběru herní klávesnice.

Ať už hrajete, pracujete nebo jen pronásledujete dokonalou estetiku stolního počítače, vždy to byl jeden z klíčových způsobů (slovní hříčka, která je absolutně zamýšlena) při interakci s počítačem, a měl by být pečlivě zvážen pro umístění vedle nejlepší herní myši u vašeho počítače.

Ať už chcete klávesnici pro vaše hraní a rychlou odezvu, nebo si prostě jen chcete trochu více užívat obyčejné psaní, tato příručka vám pomůže najít, co potřebujete. V tomto seznamu je spousta crossoverů s nejlepšími mechanickými klávesnicemi – protože pro mnoho z nás jsou mechanické klávesnice nejlepší herní klávesnice. Ale protože někteří lidé neocení pocit nebo hluk, zahrnuli jsme také několik levnějších a kvalitnějších variant membránových přepínačů.

Typ klávesnice je pravděpodobně nejdůležitější volbou při výběru vaší nové herní klávesnice. Mechanické spínače jsou nejběžnější a nejznámější, ale v nabídce je celá řada alternativ a také spousta nadstandardních speciálních spínačů, ze kterých si můžete vybrat. Mezi další funkce, které byste mohli chtít vzít v úvahu, patří některé vyhrazené ovládací prvky médií, makro klávesy a to, zda má vybraná klávesnice USB nebo audio výstup.

Velikost je samozřejmě něco jiného, ​​co byste měli zvážit. Klávesnice plné velikosti mají tendenci nabízet nejvíce funkcí a numerickou klávesnici, ale pokud nemáte dostatek místa, budou všechny tyto doplňky, které jste zaplatili, k ničemu. Desky bez numeriky (ty, které nemají číselnou klávesnici) a kompaktní klávesnice mohou být také skvělou volbou, pokud se nestaráte o všechny extra funkce, nebo nemáte k dispozici alternativní kódy (jak barbarské! ).

Níže uvádíme naše nejlepší výběry z nejlepších herních klávesnic. Alternativně, pokud nemůžete zcela ospravedlnit náklady na jednoho z těchto špatných chlapců, nejlepší levné herní klávesnice mohou být více podle vkusu vaší peněženky.

herní klávesnice

Corsair K95 RGB Platinum

Pokud chcete jít o kilometr dál a upgradovat na absolutně nejlepší z nejlepších, je těžké najít prémiovější variantu než Corsair K95 Platinum. Upozorňujeme, že se jedná o velkou klávesnici: její obrovská stopa stále vyžaduje určité vyčištění stolu, než ji lze pohodlně položit na stůl. Ale z hlediska funkcí má K95 Platinum všechno. Vyhrazené ovládací prvky médií a průchod USB, kovové kolečko hlasitosti, osvětlení RGB. Dodává se dokonce s extra sadou texturovaných klávesnic pro klávesy WASD. I když je to drahé, je zřejmé, co tu za své peníze dostáváte, a v průběhu roku 2019 a do roku 2020 jsme viděli, jak cena K95 neustále klesá.

Také se nám líbí jeho odnímatelná opěrka zápěstí, která dělá věci super pohodlnými pro dlouhé herní relace (a tato klávesnice je opravdu fantastická pro dlouhodobé strategie a relace MMO). Pogumovaný náramek se připevňuje magneticky a má dvě kontrastní textury: jednu hladkou stranu a jednu drsnou stranu. Přepínání stran je stejně snadné jako převrácení a přidané pohodlí, které přináší, je výjimečné.

Během našich testů jsme zaznamenali vynikající odezvy kláves, slušné rozložení kláves pro většinu velikostí rukou, uspokojivé hmatové kliknutí na každé stisknutí a nádherně ztlumené klávesy, které vám pomohou odpočinout si prsty, když ve skutečnosti nestlačíte. I když se to všechno zdá být zcela zřejmé, ukazuje se, že K95 hřebíky základy, stejně jako včetně fantazie doplňky, a proto je to vrchol hromady prken.

herní klávesnice

HyperX Alloy Elite RGB

Pro desku osvětlenou až 16,9 miliony barev je HyperX Alloy Elite sportovní relativně jednoduchou estetikou, přesto však obsahuje vlastnosti, které očekáváme od kvalitní herní klávesnice. Dodává se ve vaší volbě Cherry MX Brown, Blue a Red. To, co mu chybí ve vyhrazeném sloupci makra, vynahrazuje svou rozumnou cenou a kvalitním a odolným designem.

HyperX Alloy Elite RGB nenechává žádné políčko nezaškrtnuté. Je vybaven vyhrazenými ovládacími prvky médií, průchodem USB, odnímatelnou opěrkou zápěstí a plným podsvícením RGB. Pro zvýšení své estetiky obsahuje také extra sadu stříbrných klávesnic pro WASD a první čtyři číselné klávesy. Deska podporuje plné převrácení kláves N, což znamená, že se nikdy nemusíte bát, že se stisknutí kláves nezaregistruje.

Nyní byla spuštěna nová HyperX Alloy Elite 2, která obsahuje některé nádherné klíčenky s pudinkem z ABS, ale zdá se, že právě teď je k dispozici na webových stránkách HyperX. Je to zatraceně hezké, ale nedostanete opěrku zápěstí … některé vyhrajete, některé ztratíte.

herní klávesnice

Razer Cynosa Chroma

Pokud vám ani mecha-membránové klávesy nevyhovují a požadujete plné membránové psaní / herní zážitek, Razer Cynosa je pro vás balíček. Vím, že existují lidé, kteří dávají přednost měkkému objetí čistého membránového přepínače, a to je v pořádku. Každý ke svému.

Cynosa má jedny z nejlepších pocitů, nízkoprofilové membránové klávesy, jaké jsem kdy testoval, a za maloobchodní cenu 60 $ je jednou z nejdostupnějších herních klávesnic (tedy za určitou hranicí kvality). I když mu v současné době nemusí chybět některé z funkcí, které řada herních desek obsahuje, například vyhrazená opěrka zápěstí nebo ovládání médií, může se pochlubit rozsáhlým RGB osvětlením Razer, které lze naprogramovat na jednotlivé klávesy nebo použít zóny .

Je to pevná, neohrožená, pěkně vypadající klávesnice, která je nejlepší volbou pro membránu v širokém rozsahu, který jsem testoval. K dispozici je vylepšená verze Cynosy, ale za 20 $ navíc je jediným skutečným přírůstkem podsvícení RGB, takže pokud vás tento druh balíčku „pozemních efektů“ moc neláká, doporučuji vám ušetřit peníze a investovat v základním modelu.