Předplatitelé Xbox Game Pass vyskočili o 50 procent na 15 milionů za méně než šest měsíců

23

Společnost Microsoft dnes odhaluje, že má nyní 15 milionů předplatitelů Xbox Game Pass. To je o 50 procent více než 10 milionů, které společnost dříve zveřejnila v dubnu. Xbox Game Pass je předplacená služba, která nabízí přístup k rostoucímu výběru více než 100 her pro Xbox za 9,99 $ měsíčně.

Microsoft v posledních měsících silně tlačí na Xbox Game Pass, zejména před listopadovým spuštěním hardwaru konzoly Xbox nové generace. Xbox Game Pass se začal cítit jako skutečný přístup společnosti Microsoft nové generace a připravuje společnost na jinou budoucnost Xbox.

Xbox Game Pass byl nedávno posílen přidáním titulu Bungie’s Destiny 2, streamováním her xCloud a akvizicí Microsoftu ZeniMax Media, mateřské společnosti studia Doom a Fallout, studia Bethesda Softworks. Existuje řada způsobů, jak si předplatit Xbox Game Pass na konzoli i na PC, se schopností hrát hry streamované přes cloud do zařízení Android.

Společnost Microsoft také pořádá propagační akce nabízející první měsíc Xbox Game Pass za pouhý 1 $, které nepochybně pomohly přilákat zájem o tuto službu. Navzdory tomu je jasné, že si společnost dokázala udržet stávající předplatitele a růst je za posledních šest měsíců, což je další časný signál, že sázka Microsoft Xbox Game Pass se začíná vyplácet.