Společnost Apple přináší tříměsíční zkušební verzi Apple Arcade zdarma s nákupy nových zařízení

8

Každý, kdo si po 22. říjnu koupí nový iPhone, iPad, Mac, iPod touch nebo Apple TV, dostane tříměsíční zkušební verzi Apple Arcade, oznámila společnost Apple. Služba předplatného her od společnosti Apple běžně stojí 4,99 USD měsíčně a poskytuje vám přístup k více než 100 hrám ke stažení bez reklam nebo nákupů ve hře.

Společnost Apple již dlouhou dobu využívala dlouhé bezplatné zkušební období k inzerci svých předplatných služeb. Když v loňském roce spustila Apple TV Plus, poskytla zákazníkům celý rok služby zdarma s nákupem vhodného zařízení a nedávno prodloužila tyto zkoušky až o tři měsíce. Tři měsíce jsou také standardní zkušební dobou pro Apple Music. Doposud však Apple nabízel pouze měsíční bezplatnou zkušební verzi Apple Arcade s novými registracemi.

Společnost Apple tvrdí, že letošní zkušební verze Apple TV Plus pokračuje, i když společnost 9to5Mac poznamenává, že na Apple TV Plus si nemůžete znovu nárokovat, pokud jste ji již v loňském roce zažili. Obě zkušební verze musí být uplatněny do tří měsíců od aktivace vhodného zařízení a pro každou skupinu sdílení rodiny lze získat pouze jednu zkušební verzi Apple Arcade. Každá rodinná skupina vám však umožňuje sdílet zkušební verzi až s pěti lidmi. V obou případech se předplatné 4,99 $ měsíčně aktivuje automaticky na konci zkušebního období.

Později v tomto roce začne Apple nabízet nový balíček předplatných služeb s názvem Apple One. To bude zahrnovat předplatné Apple Music, Apple TV Plus, Apple Arcade, Apple News Plus a úložiště iCloud v balíčcích v ceně od 14,95 USD do 29,95 USD měsíčně.