Společnost LG si pro svůj další telefon Explorer Project připravuje výsuvný výsuvný displej

13

Oficiální odhalení LG o zkroucení smartphonu Wing mělo scénu Marvel ve stylu post-úvěru: ukázka dalšího telefonu v nové řadě „Explorer Project“, který se zdá být vybaven výsuvným výsuvným displejem.

Klip, jak jej spatřil CNET, nenabízí mnoho informací, jen krátký záběr na roztažení a vysunutí boční strany telefonu, než se rozsvítí a objeví se chytrá fráze „zadržte dech“ následovaná LG Explorer Logo projektu. Zpráva je však jasná: LG alespoň uvažuje o výsuvném displeji pro budoucí zařízení.

Projekt LG Explorer – který představil s obdobně divoce vypadajícím křídlem – je navržen tak, aby společnosti nabídl místo pro zkoumání způsobů, jak „vdechnout nový život tomu, co dělá smartphone“. Posuvný telefon by určitě vypadal, že zapadá do toho zákona.

Posuvné telefony nejsou novým nápadem, ZTE již v tomto roce škádlil prototyp. Společnost však ještě musí zařízení skutečně dodat a je možné, že by jej LG dokázalo porazit. Navíc povaha posuvného telefonu s flexibilním displejem, který se otáčí po boku a zadní části zařízení, dává společnosti LG velký smysl, zejména vzhledem k tomu, že společnost pracuje na rolovatelném televizoru (který funguje pod podobný princip) po celá léta.

Není jasné, kdy LG plánuje nabídnout více informací o svém posuvném telefonu, ale je jasné, že mezi Wingem a touto nejnovější ukázkou společnost teprve začíná zkoušet nové a zajímavé návrhy smartphonů.