Společnost Microsoft vyrobila ledničku pro Xbox Series X, kterou rozdává

13

Společnost Microsoft poprvé představila Xbox Series X téměř před rokem a internet začal být divoký a okamžitě jej porovnal s lednicí. Narodil se mem a Microsoft ho přijal, aby nás všechny ujistil, že Series X je ve skutečnosti menší než lednička. Společnost Microsoft nyní přijala mem ještě dále a ve skutečnosti vytvořila … ledničku pro Xbox Series X.

Tato lednička je replikou Xbox Series X v měřítku 1: 1, měří více než šest stop a váží 400 liber. Na přední straně má dokonce logo Xbox, které se rozsvítí, a zaváděcí zvuk Xbox Series X se spustí, když použijete slot pro diskovou jednotku k otevření dveří chladničky. Chladnička uvnitř svítí zeleně, protože proč ne.

Zatímco Microsoft oceňuje tuto ledničku na 499 $, což je stejná cena jako u Xbox Series X, nebudete si ji moci koupit. Místo toho společnost Microsoft rozdává jednu z chladniček pro Xbox Series X v soutěži, přičemž vítěz bude vybrán 4. listopadu.

Společnost Microsoft dodala jednu z těchto speciálních ledniček Snoop Doggovi minulý týden. Rapper a filmová hvězda je už roky majitelem konzole Xbox a také ho otravují výpadky služby Xbox Live. Doufejme, že lednička udrží jeho chlapečky v pohodě, jinak bude hrozit, že znovu odejde na PlayStation.