Valorant začátky: 4 tipy, jak začít hrát Valorant rankedy a zlepšovat se v nich

177

Pokud jste v tomto stylu stříleček z pohledu první osoby nováčkem, možná budete potřebovat pomoc od našich tipů ke hře Valorant. Valorant má zbraně jako Counter-Strike, ale s postavami a schopnostmi podobnými Overwatch nebo jakémukoli jinému hrdinovi, což přispívá k dosud nevídanému stylu hry. Je to vysoce konkurenceschopné a pokud jdete naslepo, je pravděpodobné, že se nebudete dobře bavit, takže si přečtěte naše nejlepší tipy na Valorant a zvyšte si tak šanci vyhrávat.

Před cvičením vyzkoušejte zbraně a schopnosti ve cvičném režimu

Praktický režim ve Valorantu je dokonalý. Je lákavé skočit přímo do zápasu, ale předem se rozcvičte 10–15 minut testováním své přesnosti na robotech v palebném dosahu, učením se vzorů stříkání zbraní na cíle nebo hraním některých protiraket proti nepřátelům AI. Existuje dokonce i parkourový kurz pro procvičení vašeho pohybu … ale nepoužívejte Jett, protože to je podvádění!

Stůjte při střelbě, abyste dosáhli vyšší přesnosti

Jednou z prvních chyb, které někdo ve Valorantu může udělat od jiného střelce, je běh a střelba současně. I když můžete zasáhnout zbloudilou kulku nebo dvě – sakra, můžete dokonce chytit zvláštní zabití – budete mnohem přesnější, pokud budete stát na místě. Ještě lepší je přikrčení, jakmile začnete střílet. Jen pro lásku boží, nezkoušejte skákat a u toho střílet.

Pohrajte si s nastavením crosshairu tak, aby vám vyhovoval

Crosshair ve Valorantu lze upravovat mnoha různými způsoby. Můžete vidět hráče na vysoké úrovni s malou tečkou, ale výchozí nastavení zahrnuje vnější část a možnosti, které označují zpětný ráz. Je tu příliš mnoho podrobností, které byste sem měli zařadit, ale ujistěte se, že při spuštění používáte obě možnosti chyby pohybu a střelby, takže si zvyknete na to, jak oba aspekty ovlivňují váš cíl.

Naučte se názvy oblastí a komunikujte s týmem

Bez ohledu na to, kde se na mapě nacházíte, bude pro toto místo existovat konkrétní popisek. Pokud si nejste jisti, co to je, otevřete mapu (pokud je to bezpečné) a ta vám řekne přesně, kde jste. Některé části mapy mají popisky vytvořené hráči, které získaly trakci jako „U-haul“ a „vodní dýmka“ na mapě Bind, ale většinou postačují popisky ve hře.

To přichází jako součást obecnějšího tipu, kterým je komunikace! Být tichým spoluhráčem je pro váš tým v konečném důsledku k ničemu, zejména v hodnocené hře. Vypracujte se svým týmem své strategie na začátku každého kola a hrajte s ohledem na týmovou práci, abyste měli mnohem větší šanci na výhru. Pokud máte toxického spoluhráče, můžete stisknout ESC a jednotlivě je ztlumit / nahlásit.